Wzór kratki w spódnicach i sukienkach – modna na jesień i nie tylko

Spódnica w kratkę

Gdy w książkach nadchodzi pierwszy dzień jesieni lub za oknem robi się chłodniej, pojawia się nie tylko chęć na przytulne dzianiny i ciepłe swetry, ale także chęć noszenia zimowych nadruków, takich jak krata. Pledy są tak wszechstronne i występują w różnych wzorach i kolorach, a ponieważ są zazwyczaj jesiennym nadrukiem, zwykle można je znaleźć również w cieplejszych materiałach, takich jak wełna.

O tej porze roku można znaleźć różnorodne ubrania w kratę, od spodni i spódnic po koszule i kurtki. Możesz wypróbować glen plaid, który składa się z małych i dużych kratek w stonowanych neutralnych kolorach (czarny, szary, brązowy), które często mają cienkie kolorowe paski (czerwony, niebieski, zielony) biegnące przez materiał. Ten wzór świetnie wygląda w spodniach, spódnicach i blezerach.

Jest też bardziej tradycyjne szkockie kratę w kratę – wielobarwne wzory w kratę z dominującymi kolorami: czerwonym, niebieskim, zielonym i czarnym. (Można również znaleźć fiolet, żółty, pomarańczowy i brąz / beż.) Tę kratę najlepiej zostawić tylko na spódnice, chyba że odwiedzasz szkocki zamek na wyżynach Argyll.

Możesz również wypróbować kratę, w której przecinające się linie są dalej od siebie. Dobry w spódnicy lub kurtce. Jest też pepitka – krata, która jest bardzo zajęta dla oka, dlatego należy ją trzymać na mniejszym obszarze, jak spódnica.

Kobieta ubrana w spódnicę w kratkę.

Jesienne stroje, które możesz stworzyć za pomocą kratki, są nieograniczone. Podczas zakupów przyjrzyj się różnym rodzajom kraciastej kratki i przekonaj się, który z nich najbardziej Ci się podoba nie tylko do stworzenia idealnego stroju w kratę ze spódniczką, ale także do szukania kratki w innych przedmiotach. Modne pozostają cały czas sukienki w kratkę.

Biorąc więc pod uwagę możliwości, najprawdopodobniej znajdziesz teraz w sklepach uroczą spódnicę w kratę, a nie spodnie. Ale nie rozpaczaj, spódnice w kratę to świetny klasyczny element garderoby, który nigdy nie wyjdzie z mody. Zainwestuj w kilka dobrej jakości spódnic w kratę, a będziesz gotowy na jesień (i zimę!) Przez wiele lat.