Stylizacja na Sylwestra inna niż zwykle? Zdecyduj się na przekłucie uszu w gabinecie

Sylwester coraz bliżej, a Ty nadal nie wiesz, jak skompletować stylizację na tę wyjątkową noc? Bez względu na to, jaką kreację wybierzesz, z pewnością efektownie uzupełni ją odpowiednia biżuteria. Jeżeli nie masz jeszcze dziurek w uszach, zdecyduj się na pierwsze kolczyki tuż przed Nowym Rokiem i zadbaj o siebie w tym wyjątkowym czasie. Z poniższego artykułu dowiesz się, ile kosztuje przebicie uszu oraz jaką metodę wybrać, by zabieg był szybki, bezbolesny i bezpieczny.

Spełnij swoje marzenia na Sylwestra i załóż pierwszą biżuterię na uszy

Jeżeli od zawsze marzysz o tym, by móc założyć kolczyki na uszy, okres przed Nowym Rokiem będzie na ten krok idealnym momentem. Wszak to bardzo dobry czas na zmiany! Zrobienie czegoś dla siebie między Świętami a Sylwestrem jest idealnym pomysłem na zrzucenie z siebie stresu związanego z pośpiechem i obowiązkami domowymi.

Podjęcie decyzji o założeniu kolczyków to jedno, ale odpowiedzialne przygotowanie się do tego wydarzenia, to zupełnie inna sprawa. Na początek warto zorientować się, jakie metody zakładania kolczyków są bezpieczne, szybkie i bezbolesne. Jedną z nich jest system Blomdahl, który nie tylko stał się popularny w 90% szwedzkich salonów, ale również przebojem wszedł do salonów w innych krajach, również w Polsce. Świetnie sprawdza się u osób, które pragną założyć kolczyki na ostatnią chwilę — na przykład tuż przed Sylwestrem, ponieważ ta metoda oparta jest na surowych zasadach antyseptyki i przeciwdziałania alergii na metale takie jak nikiel czy pallad. Ile kosztuje przebicie ucha za pomocą tego rozwiązania?

Ile kosztuje przebicie uszu? Czy to duży wydatek przed Sylwestrem?

Założenie kolczyków to wcale nie jest duży wydatek. Z pewnością nie nadwyręży już i tak sfatygowanego mikołajkami portfela. Ile kosztuje przebicie ucha? Zazwyczaj jest to koszt około 70 złotych za jedno ucho. Efekt zabiegu przy regularnym noszeniu kolczyków jest dożywotni, więc inwestycja nie jest zbyt kosztowna. Jeżeli zastanawiasz się, jakie wzory kolczyków będą modne na Sylwestra, to podpowiadamy, że prawdziwym hitem staną się motywy boho, frędzle oraz błyszczące cyrkonie. Błysk i przepych kolczyków mają królować w sylwestrową noc. Do klasycznych i prostych kreacji sylwestrowych pasować będą także niewielkie oczka cyrkonii oraz gładkie kolczyki platerowane złotem lub srebrem.

Jak bezpiecznie założyć kolczyki przed Nowym Rokiem?

Jeżeli masz już pewność, że przebicie uszu przed Sylwestrem będzie spełnieniem Twoich marzeń i świetnym uzupełnieniem balowej stylizacji, postaw na sprawdzoną metodę przekłuwania marki Blomdahl. Dzięki niej zyskasz nie tylko piękne kolczyki, ale również gwarancję bezpiecznego i sterylnego zabiegu.

Zastosowanie w tej metodzie wyłącznie sterylnych elementów zapobiega zakażeniom i umożliwia szybsze gojenie rany. Dodatkowo zabieg ten wykonywany jest za pomocą jednego kliknięcia i kolczyki zostają umieszczone na obu płatkach uszu jednocześnie. Zastosowanie grubszych gwintów i przewiewnych zatyczek zapewnia natomiast szybsze gojenie i uzyskanie dziurek o optymalnych średnicach, które będą odpowiednie dla późniejszych modeli biżuterii.

Skorzystanie z systemu Blomdahl daje również pewność założenia hipoalergicznych kolczyków, które wykonane są z plastiku lub tytanu medycznego o różnorakiej kolorystyce (czerń, metal lub srebro). Oprócz tego do wyboru są również produkty z platerem złota, co dodaje im uroku i atrakcyjności.

Nowy Rok to idealny czas na zrobienie sobie prezentu w postaci biżuterii na uszy, dlatego nie wahaj się zbyt długo i postaw na założenie pierwszych kolczyków metodą Blomdahl.