Przewodnik po wyborze rajstop na każdą porę roku

Kobiety rajstopy nogi

Każdy wie, że rajstopy są idealnym dodatkiem, który pomoże Ci zachować ciepło i styl w zimne dni, ale z dziesiątkami opcji rajstop, jak wybrać odpowiednią parę?

Jeśli czujesz się trochę zagubiona i zdezorientowana podczas zakupów rajstop, ucieszy Cię wiadomość, że istnieje system, którego możesz użyć, aby znaleźć najlepszą parę rajstop na każdy sezon, a nazywa się on „denier” oznaczany jako DEN.

Zrozumienie denieru pozwoli Ci wybrać idealną parę rajstop na każdy miesiąc w roku.
Oto co musisz wiedzieć o denierze, aby wybrać rajstopy na każdą porę roku!

Jak rozumieć denier (DEN)

DEN to jednostka miary, która opisuje nieprzezroczystość, wytrzymałość, grubość i ciepło Twoich rajstop. Im wyższy DEN, tym grubsze i bardziej nieprzezroczyste będą Twoje rajstopy, natomiast im niższy DEN, tym cieńsze i bardziej prześwitujące będą Twoje rajstopy. To takie proste!

DEN rajstopy. Ilustracja. Kobiety.

Wysoki denier (DEN) – wyjaśnienie

Grube rajstopy, które mają wysoki DEN będą bardziej kryjące, ciepłe i wygodne. Na przykład, współczynnik DEN około 40 oznacza parę grubych, nieprzezroczystych rajstop, które są idealne na zimną pogodę. Rajstopy o tym poziomie denieru będą również mocniejsze i bardziej wytrzymałe, chroniąc Cię przed chłodem i zapewniając Ci całkowite przytulenie. Wybierz rajstopy o wysokim denierze, aby pokonać zimowe chłody w grudniu i styczniu.

Niski denier (DEN) – wyjaśnienie

Rajstopy o niższym DEN są cieńsze i bardziej przezroczyste. Mają seksowne wykończenie i są idealne na miesiące wiosenne i letnie, a także na początek jesieni. Będziesz chciała nosić te rajstopy od kwietnia do listopada na co dzień, ale także przez cały rok, aby uzyskać seksowny wygląd wieczorowy. Rajstopy z niższym DEN są również bardziej delikatne, więc zwróć szczególną uwagę na ich właściwą pielęgnację.

Denier na każdą porę roku

Oto nasza skala, według której wybieramy rajstopy na każdą porę roku:

Jesień/Zima: 40 DEN lub więcej (nieprzezroczyste i ciepłe)

Wiosna/lato do jesieni: 5 – 40 DEN (nieprzezroczyste i lekkie)

 

UWAGA: Przez cały rok warto mieć pod ręką rajstopy półprzezroczyste (rajstopy o niskim denierze), aby móc w nich wyglądać ładnie wieczorem i prezentować się modnie w pięknej sukience.

Teraz już nigdy więcej nie dasz się złapać na noszeniu zbyt ciepłych lub zbyt cienkich rajstop! Jaki styl rajstop jest Twoim ulubionym?