Proste jesienne stroje, które ułatwią dobranie stylu

1 basic-autumn-outfits

Po miesiącach noszenia żywych letnich sukienek i odważnych nadruków, takich jak tie-dye i neon, wielu z nas postrzega jesień jako czas na zresetowanie garderoby. O tej porze roku zazwyczaj wracamy do szkolnego krawiectwa, kraciastych nadruków i bardziej stonowanej palety kolorów. Często jesienią najprostsze stroje są najbardziej niezawodne (zwłaszcza biorąc pod uwagę, że pogoda może dramatycznie zmienić się w ciągu kilku godzin). Zidentyfikowaliśmy kilka podstawowych strojów wykorzystujących klasyczne typy – w tym trencz, buty za kostkę, kaszmirowy sweter i tradycyjny blezer – na których zawsze możesz polegać w sezonie jesienno-zimowym.

Wszystkie elementy, które znajdziesz w poniższych strojach, można łatwo ze sobą mieszać i dopasowywać, dzięki czemu będziesz mogła stworzyć wiele różnych wersji tych jesiennych klasyków. A podstawowy nie musi być nudny. Możesz mieszać jaśniejsze kolory z kołem kolorów jesiennych liści, które dominowało w tym sezonie. Jaskrawa spódnica wsuwana może zmieścić się w jesiennej kapsule tak samo, jak marynarka w pepitkę i botki w kolorze wielbłąda.

1. Okop + mokasyny + neutralny sweter

Podstawowe stroje jesienne: trencz i mokasyn

1 basic-autumn-outfits
Zdjęcie: Katherine Ormerod

Uwagi dotyczące stylu: Jeśli chodzi o jesienne garderoby Brit, trencz jest kwintesencją. Oczywiście istnieje wiele prostych opcji, które pasują do każdego stroju, ale uwielbiamy też trencze z różnymi detalami, takimi jak panele w kratkę. Delikatny damski płaszcz przyda się na różne okazje.

2. Gruby sweter + dżinsy + kowbojskie buty

Podstawowe stroje jesienne: dżinsy i buty ze swetrem

2 basic-autumn-outfits
Zdjęcie: @lucywilliams02

Uwagi dotyczące stylu: Kowbojki mają być butem na jesień / zimę 2021 roku. Opłaca się zainwestować w wyróżniającą się parę na początku, ponieważ nieuchronnie szybko znikną.

3. Marynarka + dżinsy + botki

Podstawowe stroje jesienne: dżinsy, marynarki i botki

3 basic-autumn-outfits
Zdjęcie: @sylviemus_

Uwagi dotyczące stylu: Czy możesz się pomylić z dżinsami i marynarką? Odpowiedź brzmi nie. Spójrz na Sylvie Mus i rozważ kolorowe krawiectwo, gdy szukasz idealnej marynarki. Ten niebieski odcień to perfekcja.

4. Czarna koszula + sznurowane buty + dżinsy

Podstawowe stroje jesienne: jeansy i sznurowane buty oraz koszul

4 basic-autumn-outfits
Zdjęcie: Jeanette Madsen

 

Uwagi dotyczące stylu: Lato dotyczy białych koszul, więc jednym z najprostszych sposobów, aby Twój podstawowy letni strój wyglądał bardziej jesienno, jest zamiana białej koszuli na czarną. Włóż ją do dżinsów i połącz z pięknymi sznurowanymi butami, a ten look z łatwością stanie się jednym z Twoich najbardziej noszonych.