Dlaczego czerwone sukienki są tak kuszące?

czerwona sukienkaKiedy zapytasz innych kobiet, to w przeważającej większości zgodzą się, że czerwone sukienki sprawiają, że czują się seksownie. Jednak gdy przyjrzymy się bliżej temu, dlaczego wybierają czerwone sukienki, okazuje się, że chodzi o coś więcej niż tylko o bycie seksowną. Fashionistki ujmują to tak:

„Czuję się zadziorna. Silna. Jakby nikt nie mógł mnie dotknąć, jeśli ja tego nie chcę”.

„Kiedy jestem ubrana w długą czerwoną suknię, czuję się potężna i pod kontrolą, a nawet pikantna”.

„Zawsze czuję pewność siebie, gdy noszę czerwień. Sprawia, że czuję, że mogę podbić wszystko. Totalna KobietaSzef.”

„Fantazyjne czerwone sukienki pozwalają mi dodać koloru do kolacji, która w przeciwnym razie byłaby doskonale nudna. Och, i jestem łatwa do znalezienia, jak piękny czerwony samochód sportowy na parkingu.”

„Krótka czerwona sukienka sprawia, że czuję się jakbym żyła na krawędzi i wszyscy musicie na mnie uważać.”

„Nie noszę czerwieni, żeby czuć się zauważona. Noszę ją, bo czuję się cudownie. Chodzi o mnie. Nikogo innego. Czuję się pewna siebie, jakbym wybierała trzymanie władzy.”

Więc, dlaczego chcesz i potrzebujesz czerwonej sukienki? To proste. Każda modna kobieta chce upomnieć się o swoją władzę, poczuć się pewnie w tym, co ma na sobie, zwrócić na siebie uwagę, odrodzić się jak feniks powstający z popiołów przeszłości. Aby po prostu pamiętać, że jest silną osobowością, ale przede wszystkim, aby czuć się jak piękna i Cudowna Kobieta, kiedy patrzy na siebie w lustrze. Bo tak jest.

Kochana, czy jesteś gotowa, by podbić swój świat dzięki nowej czerwonej sukience w połączeniu z olśniewającą biżuterią i dodatkami? Mamy idealne dla Ciebie sukienki w różnych kolorach, od cukierkowego jasnego jabłka do koloru głębokiego wina. Znajdź swoją własną deklarację siły w przepięknej sukience. Ona czeka…